Ostróda

Serwisant Systemów Alarmowych, CCTV

Miejsce pracy: Olsztyn, teren województwa Warmińsko-Mazurskie

Główne obowiązki:

  • Serwis bieżący Systemów Alarmowych oraz Telewizji Przemysłowej

  • Wymiana urządzeń

  • Konserwacje okresowe systemów

  • kontakt z głównymi odbiorcami

Wymagania:

  • Zdolność do szybkiego uczenia

  • wykształcenie– preferowane techniczne,

  • wiedza z podstaw elektroniki- doświadczenie mile widziane

  • mile widziana znajomość branży zabezpieczeń technicznych

  • praktyczne umiejętności manualne, obsługa elektronarzędzi

  • praktyczne umiejętności w zakresie obsługi komputera, podstawi sieci LAN

  • zaangażowanie oraz wysoka koncentracja na realizacji celów

  • samodzielność, kreatywność, inicjatywa

  • Uprawnienia SEP mile widziane

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • wsparcie zespołu we wdrożeniu na stanowisku

  • klimat pracy sprzyjający rozwojowi

  • Samochód, komputer, Telefon, Narzędzia

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub kontakt bezpośredni:

Replikant sp z o.o.

ul. Racławicka 43 32-200 Miechów

przemek.odrzywalek@gmail.com