Miechów

Product Manager

Miejsce pracy: Miechów

Główne obowiązki:

  • planowanie rozwoju oraz tworzenie średnioterminowej strategii produktowej

  • zarządzanie cyklem życia produktów

  • monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie rozwoju nowych produktów

  • kontakt z głównymi odbiorcami

Wymagania:

  • wykształcenie– preferowane techniczne, politechniczne ekonomiczne lub zarządzanie i marketing

  • doświadczenie mile widziane

  • mile widziana znajomość branży zabezpieczeń technicznych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • praktyczne umiejętności w zakresie obsługi komputera (pakiet MS Office/Google)

  • umiejętność zarządzania projektami

  • zaangażowanie oraz wysoka koncentracja na realizacji celów

  • umiejętności negocjacyjne, analityczne i organizacyjne

  • samodzielność, kreatywność, inicjatywa

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w ciekawych, nowych projektach, które mają realny wpływ na rozwój firmy

  • wsparcie zespołu we wdrożeniu na stanowisku

  • klimat pracy sprzyjający rozwojowi

  • uczestnictwo w konferencjach, seminariach, szkoleniach

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub kontakt bezpośredni:

Replikant sp z o.o.

ul. Racławicka 43 32-200 Miechów

przemek.odrzywalek@gmail.com