foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 500 300 422
biuro@replikant.pl

SERWISANT SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • realizacja zleceń w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń - SSWiN, CCTV, KD, SSP, LAN
  • montowanie, instalowanie oraz uruchamianie elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • bieżące utrzymywanie w sprawności technicznej - naprawy i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • wsparcie techniczne przy przygotowaniu ofert i dokumentacji technicznej
  • bieżące prowadzenie dokumentacji służbowej

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub telekomunikacyjne
  • wiedza w zakresie zasad działania systemów elektronicznych oraz elektrycznych
  • znajomość urządzeń oraz sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego
  • dobra znajomość urządzeń i systemów alarmowych i bezpieczeństwa: SSWiN, CCTV, KD, SSP, LAN
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i przyrządami pomiarowymi
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • Mile widziana umiejętność samodzielnej pracy
  • zdolność do pracy na wysokościach do 3 m i powyżej 3 m
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • samochód służbowy bądź atrakcyjne rozliczanie samochodu prywatnego
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres mailowy:

 W tytule wiadomości prosimy zamieścić: Aplikacja na stanowisko SERWISANT SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)”.

INSTALATOR SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH

Miejsce pracy: Miechów

  • instalowanie systemów w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń - SSWiN, CCTV, KD, SSP, LAN
  • serwis i konserwacja systemów niskoprądowych
  • naprawy awarii systemów niskoprądowych
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej; chęć podnoszenia kwalifikacji
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • uprawnienia SEP do 1kV lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania
  • doświadczenie w branży i znajomość systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej - Mile widziane!

Oferujemy:

 W tytule wiadomości prosimy zamieścić: Aplikacja na stanowisko INSTALATOR SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH