foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 500 300 422
biuro@replikant.pl

Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, instalacji i serwisowania monitoringu wizyjnego pozwala oferować naszym klientom zawsze profesjonalne rozwiązania na miarę ich potrzeb. 

W ofercie Replikant Sp. z o.o. można znaleźć systemy monitoringu wizyjnego oparte o kamery IP i rejestratory NVR oraz DVR. Firma jest oficjalnym dystrybutorem marki Jovision na Polskę. Sprzęt charakteryzuje się niezawodnością, łatwością obsługi oraz dobrym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki technologii CloudSEE kamery IP oraz rejestratory NVR i DVR funkcjonują w chmurze przez co użytkownik ma dostęp do aktualnego obrazu oraz nagrań 24h na dobę. Oprogramowanie zapewniające mobilny dostęp do monitoringu musi być wyposażone w jeden z poniższych systemów operacyjnych:

• Windows, 

• Linux, 

• Android,

• iOS.

Kamery IP

Przypominają pod względem wykonania kamery USB. W obu rodzajach kamer występuje obiektyw i matryca światłoczuła rejestrująca obraz. W przypadku kamer USB strumień audiowizualny udostępniany jest do komputera. Natomiast w kamerach IP mamy moduł sieciowy, który przekazuje strumień do sieci. 

 

Zalety technologii CloudSEE

monitoring ip