foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 500 300 422
biuro@replikant.pl

Dzięki zmianom, które wejdą w życie za sprawą poprawki posła Bramory w Polsce narodziła się "moda" na instalacje fotowoltaiczne. Nasza firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób chcących zadbać o środowisko naturalne, jak również tych chcących zaoszczędzić lub zarobić (TAK, przy taryfach gwarantowanych zarabianie na własnej elektrowni PV jest możliwe!), rozszerzyła swoją ofertę w zakresie fotowoltaiki.

Nie tylko projektujemy, doradzamy, instalujemy, serwisujemy czy konserwujemy. Możemy wykonać za Państwa niezbędną do złożenia wniosku o dofinansowanie dokumentację. Nasze dotychczasowe instalacje fotowoltaiczne mogą Państwo zobaczyć w galerii.

W naszej ofercie znajdują się:

  • panele polikrystaliczne (istnieje możliwość zamówienia monokrystalicznych oraz polimorficznych, w zależności od zaleceń klienta),
  • inwertery wyposażone w moduł WiFi oraz obsługiwane przez aplikację na systemy mobilne i desktopy,
  • okablowanie, konstrukcja montażowa i inne akcesoria niezbędne do instalacji.

Nasi specjaliści doradzą optymalne rozwiązanie i podpowiedzą jak efektywnie korzystać z instalacji fotowoltaicznych.

 

instalacje fotowoltaiczne

Po wcześniejszym umówieniu mogą Państwo spotkać się z nami w naszym biurze: ul. Racławicka 43a, 32-200 Miechów. Istnieje również możliwość spotkania u klienta, również po wcześniejszym ustaleniu terminu.

 

 

 

Po więcej szczegółów, indywidualną wycenę i kompletną ofertę, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 500 300 422